Welkom op de website van het boekhoud- en fiscaal kantoor ' Van Roosbroeck Erik bv' gesitueerd te Edegem (Antwerpen)

Openingsuren

maandag t.e.m. vrijdag van 09.00 - 17.00

Jaarlijkse verlofperiode:

  • eerste twee weken van augustus
  • tussen Kerstmis en nieuwjaar

Geschiedenis

Boekhoud- en fiscaal kantoor opgericht op 1 april 1947 door Frans Van Roosbroeck (de Sus) te Edegem. Als familiebedrijf steeds gegroeid en broederlijk verdeeld onder zijn twee zonen Jos (in 1983) en Erik (op 1 februari 1985).

Zaakvoerder Erik Van Roosbroeck behaalde het graduaat in de boekhouding in 1975 aan het Sint-Eligiusinstituut te Antwerpen (thans De Karel de Grote Hogeschool, (www.kdg.be). In 1976 beëindigde hij het 7de jaar expert-boekhouder aan het BKR te Antwerpen (www.bkrbv.be). In 1977 behaalde hij het graduaat in de fiscale wetenschappen aan de Fiscale Hogeschool te Brussel (www .fhs.be).

Lid van de beroepsverenigingen BIBF (www.bibf.be), BAB-Mechelen en BAB-Brabant (www.babbrabant.be).

Medewerkers


Erik Van Roosbroeck
Fiscaal Accountant - ITAA erik@erikvr.be Zend een e-mail naar Erik.
Bestuurder
Ria Van Roosbroeck
Accountant - belastingsconsulent
Kaderlid
Kathleen Van Roosbroeck
Dossierbeheerder kathleen@erikvr.be Zend een e-mail naar Kathleen.
Arzu Daglioglu
Dossierbeheerder arzu@erikvr.be Zend een e-mail naar Arzu.
Nathalie Elseviers
Dossierbeheerder nathalie@erikvr.be Zend een e-mail naar Nathalie.
Ilse Van Kerckhoven
Dossierbeheerder ilse@erikvr.be Zend een e-mail naar Ilse.
Joke Van Roosbroeck
Secretaresse joke@erikvr.be Zend een e-mail naar Joke.