Welkom op de website van het boekhoud- en fiscaal kantoor ' Van Roosbroeck Erik bvba' gesitueerd te Edegem (Antwerpen)

Openingsuren

maandag t.e.m. vrijdag van 08.30 - 12.30 en van 13.00 - 17.00

Jaarlijkse verlofperiode:

  • eerste twee weken van augustus
  • tussen Kerstmis en nieuwjaar

Geschiedenis

Boekhoud- en fiscaal kantoor opgericht op 1 april 1947 door Frans Van Roosbroeck (de Sus) te Edegem. Als familiebedrijf steeds gegroeid en broederlijk verdeeld onder zijn twee zonen Jos (in 1983) en Erik (op 1 februari 1985).

Zaakvoerder Erik Van Roosbroeck behaalde het graduaat in de boekhouding in 1975 aan het Sint-Eligiusinstituut te Antwerpen (thans De Karel de Grote Hogeschool, (www.kdg.be). In 1976 beëindigde hij het 7de jaar expert-boekhouder aan het BKR te Antwerpen (www.bkrbv.be). In 1977 behaalde hij het graduaat in de fiscale wetenschappen aan de Fiscale Hogeschool te Brussel (www .fhs.be).

Lid van de beroepsverenigingen BIBF (www.bibf.be), BAB-Mechelen en BAB-Brabant (www.babbrabant.be).

Medewerkers


Erik Van Roosbroeck
Boekhouder - fiscalist 03/443.21.05
Zaakvoerder erik@erikvr.be Zend een e-mail naar Erik.
Ria Van Roosbroeck
Accountant - belastingsconsulent 03/443.21.08
Kaderlid ria@erikvr.be Zend een e-mail naar Ria.
Kathleen Van Roosbroeck
Dossierbeheerder 03/443.21.06

kathleen@erikvr.be Zend een e-mail naar Kathleen.
Arzu Daglioglu
Dossierbeheerder 03/443.21.01
  arzu@erikvr.be Zend een e-mail naar Arzu.
Nathalie Elseviers
Dossierbeheerder 03/443.21.03
  nathalie@erikvr.be Zend een e-mail naar Nathalie.
Ilse Van Kerckhoven
Dossierbeheerder 03/443.21.04
  ilse@erikvr.be Zend een e-mail naar Ilse.
Joke Van Roosbroeck
Secretaresse 03/443.21.00
  joke@erikvr.be Zend een e-mail naar Joke.